Херсонський краєзнавчий музей відвідав волонтер Андрій Андрющенко

❗️Херсон знову і знову під ворожими обстрілами.
🏛Кажуть, що коли гримять гармати, музи мовчать. Але наш будинок муз не здається! Не за нагороди і визнання, а заради збереження культурної спадщини, співробітники Херсонського обласного краєзнавчого музею кожного дня йдуть до будинку, який став їх справжнім домом.
🇺🇦Важко перелічити, що і якою ціною зроблено за цей час. Титанічними зусиллями убезпечена колекція, евакуйовані фонди сільських музеїв, здійснені виїзди з дитячими програмами до деокупованих сіл, зібрані свідоцтва і матеріали воєнного періоду, побудована виставка «Херсонщина незламна»! І це далеко не все, про що ми можемо розповісти. Наші музейні герої кожного дня доводять свою любов до рідного міста і України!
💙💛І хоча роблять це, не сподіваючись на визнання, читати добрі слова, які написав волонтер Андрій Андрющенко, нам було приємно! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Херсонський краєзнавчий музей – на захисті культурної спадщини та історичних цінностей!
Одну з найпотужніших, найунікальніших експозицій в Україні, Херсонського краєзнавчого музею, що нараховувала до 200 тис експонатів, орда мордору намагалася пограбувати, і знищити, як і все, до чого доторкалася рука ворога.
Керівництвом музею була проведена справжня спецоперація, і, незважаючи на потуги колоборантів, було вдало евакуйовано та збережено в безпечному місці поза межами тимчасово окупованих територій більше ста тисяч експонатів. Цього вистачить на створення відновленої, повноцінної експозиції, хоча й багато її майбутніх елементів потребують реставрації.
Наразі, колективом музею у співпраці з мінкультом та правоохоронними органами, було врятовано також і музейні експозиції з територій, що постійно потерпають від обстрілів, в Козацькому та Білозерці – тепер частинки нашої історії поза межами загрози від мародерів пйла.
Сьогодні відвідав музей, було надано гуманітарну допомогу працівникам, опрацьовано план щодо майбутньої співпраці, у тому числі, і задля створення музею опору незламних херсонців.
Все буде Україна! 🇺🇦

Пошук по сайту

Календар подій

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Музейні новини

Послуги

Контакт

Адреса:
73000, Україна, Херсон, Херсонська область, вулиця Соборна, 9

Мапа