REVOLЮЦІЯ.UA

Запрошуємо до літературного музею на виставку «REVOLЮЦІЯ.UA».

REVOLЮЦІЯ.UA

Доторкнутися до буремних часів Української революції допомогають революційні листівки, газети, заклики та гасла, збільшені світлини вулиць Херсона з численними маніфестантами, а також оркестрові духові інструменти, що створювали херсонцям святковий оптимістичний настрій.

Переступивши історичний портал між минулим та майбутнім – старі двері з херсонського будинку – присутні опиняються в гостях у члена української громади і бачать, як все починалося. Речі, які належали етнографу та фольклористу Андрію Грабенку-Конощенку і разом з меморіальним столом Миколи Чернявського та світлинами, книгами, документами нашого земляка, полковника Армії УНР Володимира Кедровського стали окрасою експозиції.


REVOLЮЦІЯ.UA

Приємним відкриттям для деяких гостей стало те, що в часи Української революції, люди, причетні до Херсонщини, були членами української Центральної ради.

Відтворений куточок революційного діяча, де експонуються предмети  початку ХХ століття, приваблять юних відвідувачів змогою потримати в руках масивну слухавку телефону чи спробою подрукувати на печатній машинці.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Театральна, 1