Влітку музей працює з 8:30 до 14:00! До 10:00 для музейних жайворонків знижки на вхідний квиток


REVOLЮЦІЯ.UA

Запрошуємо до літературного музею на виставку «REVOLЮЦІЯ.UA».

REVOLЮЦІЯ.UA

Доторкнутися до буремних часів Української революції допомогають революційні листівки, газети, заклики та гасла, збільшені світлини вулиць Херсона з численними маніфестантами, а також оркестрові духові інструменти, що створювали херсонцям святковий оптимістичний настрій.

Переступивши історичний портал між минулим та майбутнім – старі двері з херсонського будинку – присутні опиняються в гостях у члена української громади і бачать, як все починалося. Речі, які належали етнографу та фольклористу Андрію Грабенку-Конощенку і разом з меморіальним столом Миколи Чернявського та світлинами, книгами, документами нашого земляка, полковника Армії УНР Володимира Кедровського стали окрасою експозиції.


REVOLЮЦІЯ.UA

Приємним відкриттям для деяких гостей стало те, що в часи Української революції, люди, причетні до Херсонщини, були членами української Центральної ради.

Відтворений куточок революційного діяча, де експонуються предмети  початку ХХ століття, приваблять юних відвідувачів змогою потримати в руках масивну слухавку телефону чи спробою подрукувати на печатній машинці.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Театральна, 1