Музей Природи працює для відвідувачів!


Ніч музеїв 2017

Ніч музеїв 201720 травня з 18.00 до 22.00 Херсонський краєзнавчий музей вже всьоме відкрив двері для європейської акції «Ніч музеїв» та прийняв понад 2500 херсонців та гостей міста. Незважаючи на примхи погоди працювали всі заплановані музейні майданчики, яких цьогоріч була рекордна кількість – шістнадцять.

Святковим подарунком була чудова музика та пісні від оркестру та хору народних інструментів Школи мистецтв № 1. А потім почалося справжнє фотополювання на тварин льодовикового періоду. Малеча, прослухавши розповіді і побачивши кістки справжніх мамонтів та інших давніх тварин, почала шукати їх в музейних залах. За умовами квесту вони мали сфотографуватися у позі цих тварин, показати їх на своєму гаджеті, а потім одержували винагороду – музейні значки та спілкування з тваринами Контактного зоопарку «Страна ЕнотиЯ». На цьому пригоди маленьких друзів музею не закінчувалися. Вони могли відправитись на справжній урок до школи 100-річної давнини: роздивитись підручники, шкільне приладдя, попрактикуватись у каліграфії. Помандрувати до далеких екзотичних морів та дізнатись про їхніх мешканців. Подивитись мультфільми часів Другої світової війни. Серед розмаїття запропонованих майстер-класів, кожен зміг найти собі до душі: виготовлення браслетів з морської тематики, маків та віночку, справжньої картини з вовни, світильника з глини.


На романтичних мрійників чекала творча зустріч з художницею Іриною Бондаренко з розповіддю про Париж, Прованс, Нормандію. Надихнутись можна було картинами митця та виготовити власний шедевр на майстер-класі з вузликового живопису.

Чоловіки охоче слухали «Історії на кінчику леза» про мечі, шаблі, ятагани, палаші. І навіть мали можливість доторкнутися до багатовікової історії в металі: від скіфського акінаку до парадної шаблі ХХ століття.

Чарівні дівчата з «Чайної карти» розповідали секрети заварювання та споживання чаю за китайськими, індійським та англійськими традиціями. Усі охочі мали можливість спробувати ароматний напій.

Музейний лапідарній вражав міфами про войовничих скіфів, їхніх царів та царівен. Учасники клубу «Боріон» при Бібліотеці-філії № 13 представили театральну постанову «Сини змієногої богині».

На майданчику «Антична жінка: скромниця чи спокусниця» можна було дізнатись про секрети краси давніх гречанок та римлянок, розкрити таємниці їхнього життя, зробити зачіску та макіяж від студентів Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну. А щоб остаточно завершити образ, приміряли античні хітони та робили фото на згадку.

Чотири години промайнули майже непомітно. Кожен відвідувач знайшов собі майданчик до смаку. Співробітники музею стомлені, але задоволені, зачиняли зали з думками про майбутні цікавості, якими будуть дивувати гостей наступної ночі музеїв.

Фотозвіт дивитись тут https://www.facebook.com/pg/hokmksua/photos/?tab=album&album_id=1040874389347574