Музей Природи працює для відвідувачів!


Великдень в музеї

Великдень в музеїУ Херсонському обласному краєзнавчому музеї вже почали підготовку до Великодніх свят. Співробітники музею запросили на захід своїх маленьких друзів з НВК ім. Т.Г. Шевченка.

На заході діти дізналися не лише про традиції українців, а й англійців, шведів. Довідалися, як саме Великдень відзначають у Африці, і яка тваринка замінила великоднього кролика у Австралії. А також вивчили магічні символи, які частіше всього зустрічаються на писанках. Познайомилися із старовинними легендами та іграми.

Діти з захопленням не тільки слухали цікаву інформацію, а ще й із задоволенням брали участь у великодніх іграх. Учні були здивовані тим, що на Великдень можна грати не лише у «навбитки», а ще й «котка», «кидка», «знайди писанку». Школярі навіть взяли участь у великодній естафеті та намагались потрапити крашанками у великоднього кролика.

Наші маленькі друзі відвідали виставку «Одвічне дерево життя», де на власні очі переконалися в існуванні старовинних символів не лише на писанках, а ще й на рушниках, посудинах та килимах.

А наприкінці заходу на дітей чекав майстер-клас у техніці скрапбукінг. Не зважаючи на те, що це дуже старовинна і складна техніка всі справились на відмінно і кожен виготовив святкову листівку.

 Дивитись відео...

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити