Музей Природи не працює через ремонт до кінця листопада !


Вбрання пізніх скіфів

Вбрання пізніх скіфівЗапрошуємо усіх любителів історії прослухати цікаву лекцію про вбрання пізніх скіфів. Проводити її буде к.і.н., науковий співробітник відділу археології раннього залізного віку Інституту археології НАН Україна Олена Дзнеладзе. Крім того Олена є безпосереднім учасником археологічної експедиції, яка досліджує Червономаяцький могильник.

Давнє вбрання втілює в собі звичаї, традиції, етнічні особливості та особисті уподобання його власника. Це невичерпне джерело для істориків, археологів, дослідників моди, а також всіх хто цікавиться реконструкцією зовнішнього вигляду людей різних епох.

Пізні скіфи мешкали у Пониззі Дніпра та Передгірському Криму з ІІ ст. до н. е. по ІІІ ст. н. е. Їхня культура представлена виразними пам'ятками – укріпленими городищами і могильниками, та яскравим комплексом речей – керамікою, зброєю, прикрасами.

Лекція відбудеться 20 квітня о 15.00 на базі виставки «Степова Еллада». Вартість – вхідний квиток на виставку (10 грн. з особи).

Чекаємо на вас за адресою: вул. Соборна, 9. Для довідок телефонуйте 22-99-47. Обов’язково попередній запис, кількість місць обмежена.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити