День засновника музею

День засновника музею

21 березня 2017 року в Херсонському обласному краєзнавчому музеї відбулося святкування Дня народження Віктора Івановича Гошкевича. Як і будь-який день народження не проходить без подарунків, так і на наше свято маленькі друзі музею підготували чудові дарунки. Відвідавши виставку «Степова Еллада», більшість експонатів якої потрапили до музею завдяки дбайливій роботі Гошкевича як археолога, малеча фарбами та олівцями відтворила її експонати на папері.

В цей день на дітей чекало багато захопливих фактів з життя засновника нашого музею. Для того, щоб краще познайомитися з його роботами, захопленнями та поглядами, малеча не лише погортала його особисті щоденники, літописи, а й навіть посиділа за столом Віктора Івановича. Пригощали музейники своїх гостей не лише цікавими фактами, а й солодощами.

Відвідали в цей день музей і студенти ХДУ з Інституту психології, історії та соціології. Вони ознайомились з науковими працями В.І.Гошкевича, його розкопками на території краю та тими знахідками, які зробив він сам. Молоді люди, які цікавляться історією, змогли оцінити вклад Гошкевича в наукове життя нашого краю.

 Дивитись відео... 

Додати коментар


Захисний код
Оновити