«А вода – це справжнє диво!» або «Дніпровські плавні - природний фільтр головної артерії України»

«А вода – це справжнє диво!» або «Дніпровські плавні - природний фільтр головної артерії України»

Музей природи запрошує всіх охочих з 22.03. до 22.04. 2017 поринути в світ водної краси та неповторності Дніпровських плавнів. Дізнатися яка тварина здатна відразу випити аж 250 літрів води, а які дві рибки, які «мешкають» в різних казках, здійснюють бажання тих, хто їх зловить, і яка ж риба прісноводних водойм вміє крякати.

Пригадаємо з уроків фізики агрегатні стани, органолептичні властивості та хімічний склад води, а також роль води у всесвіті та житті людини зокрема. Познайомимося зі стаціонарними, мобільними та природними фільтрами-біоценозами нашої місцевості. Навчимося знезаражувати воду підручними засобами.

Наочно побачимо процеси природної та побутової фільтрації завдяки мобільно-вугільному та «ретро» фільтрам. Дітлахи познайомляться з живими індикаторами прісноводних водойм та місцевим синоптиком.

Дізнаються в яких рослинах знаходиться найменша кількість води, а в яких тваринах найбільша. І що може замінювати мох сфагнум. Зробимо акцент на екологічному стані навколишнього середовища та тому які страждання завдає братам нашим меншим діяльність людини.

Наприкінці заходу дітлахи зможуть взяти участь у майстер-класі з виготовлення креативного горщика з вербою.

 

Для учнів І – V класів

Вартість заходу без майстер-класу – 20 грн. з особи (до 30 осіб)

Вартість заходу з майстер-класом – 50 грн. з особи (до 15 осіб)

Чекаємо на вас за адресою: вул. Театральна, 5

Телефон для довідок та замовлення екскурсій 49-10-92

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити