Музейні акції та зустріч з вченими-орнітологами

Музейні акції та зустріч з вченими-орнітологамиЦікавим та насиченим стало для Музею природи 21 лютого 2017 року.

Спочатку на заході «Історія однієї подорожі», який проводиться в рамках акцій до Всесвітнього Дня захисту китів, малеча познайомилась з найбільшим музейним експонатом - скелетом кита фінвала, а також з дельфінами-азовками. Юні відвідувачі музею почули захопливу розповідь про відмінності фауни водно-болотних угідь України і світу, дізналися про мешканців Чорного і Азовського морів, особливості будови китоподібних та історію китобійного промислу


Цього ж дня до музею завітали учні гімназії №1 для знайомства з полярним ведмедем Умкою. Дітлахи розглянули питання еволюції білих ведмедів, їх пристосування до холодних північних умов, особливості розмноження, живлення цих найбільших на планеті хижаків. Всі з великим задоволенням зробили селфі з білим ведмедем та сфотографувалися цілим класом з Умкою.

Гімназистам пощастило поспілкуватися з вченими-орнітологами, які приїхали до музею і надавали консультації з приводу видового складу птахів Херсонської області. Костянтин Редінов, старший науковий співробітник регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» та національного природного парку «Білобережжя Святослава» розповів про орнітофауну (видовий склад птахів) Чорноморського біосферного заповідника та біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна(про популяції огаря, рожевого пелікана тощо). Павло Панченко, координатор міжнародних робочих груп по гусеподібним і куликам північної Євразії, член Азово-Чорноморської орнітологічної спілки, допоміг з визначенням видів птахів у експозиції та встановленням видової належності гнізд. Ми дуже вдячні вченим за підтримку.

Тож завітайте до музею, щоб розкрити таємниці китів та білих ведмедів і зробити селфі на згадку!

 Дивитись відео...

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити