Музей не працює 10.06! Чекаємо на Вас з 13 червня! Гарних вихідних!


Історія в костюмах

Історія в костюмахДля відтворення духу певної епохи часто не вистачає лише розповіді екскурсовода та показу експонатів. Справжньою прикрасою будь-якої лекції чи музейного заняття є одяг. Якщо з народним костюмом проблем майже не виникає, то інші історичні періоди взагалі не ілюструються одягом.

Нам дуже пощастило познайомитись з викладачами Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну і завдяки цьому в музеї починають з’являтись костюми різних епох. Спочатку виникла ідея зробити реконструкцію сукні ХІХ століття, яка наразі зберігається у Бериславському краєзнавчому музеї. Отож тепер у великих і маленьких модниць та модників є можливість послухати про цікавинки фешн-життя середини та кінця ХІХ століття, а у дівчат - приміряти сукню з турнюром і відчути усі незручності панянки тієї епохи. Яскравим доповненням до розповідей про античних богів, імператорів, олімпіоніків, учасників симпосіонів будуть давньогрецькі хітони.

Звичайно що на цьому наша співпраця не завершується і попереду ще чимало сюрпризів у вигляді яскравих доповнень до виставок, лекцій, майстер-класів тощо.

   

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити