Як звірі готуються до зими

Як звірі готуються до зимиНаші юні відвідувачі із задоволенням перенеслися до осіннього лісу та дізналися про осінні клопоти нашої музейної братви. Допомогли кошлатому грабіжнику побудувати затишний та дуже теплий барліг, в якому були і ковдра з листя, і пухка снігова перина, і по-особливому таємнича комірка з поживними запасами.

Побували на сезонній заготівлі зерна. Тут неперевершеними були хом’яки зі своїми об’ємистими щічками та працьовиті мишки-полівки, які починають готуватися до зими ще з літа. Нарешті дізналися, хто ж такі ці таємничі «листопаднички».

Поласували плодами ліщини так, що аж відчули себе «найсимпатичнішим» пухнастим гризуном. Усі разом завітали на кедровий бенкет до наших ошатних пернатих улюбленців. Відчули на дотик пухку,теплу та дуже елегантну шубку рудої красуні лісу.

Погортали сторінки Червоної книги України. І ще раз впевнилися в тому, який беззахисний та вразливий рослинний і тваринний світ  нашої планети, і як йому потрібен наш захист.

На згадку про музейну чарівну зустріч залишиться у малюків подарунок – у вигляді власноруч зробленої картини, яка розповідатиме про феєрії осінніх кольорів та валіза гарного настрою на весь період морозних зимових днин.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити