Музей запрошує на сафарі!

Музей запрошує на сафарі!5 жовтня 2015 року в Музеї природи відбулося відкриття виставки «Херсонське сафарі». Відвідувачам була представлена унікальна колекція світової та місцевої фауни.

На виставці можна побачити бурих ведмедів, амурського тигра, леопарда, снігового барса. До даної колекції увійшли рідкісні види тварин і птахів. Перенестися в екзотичний світ природи відвідувачам допомогли панорамні краєвиди – лісу, степу, гір та тропіків.

Також чудовим доповненням експозиції стали чучела рептилій, передані музею мешканцями нашого міста. Яскраві враження гостям подарувала колекція комах, адже протягом 35 років херсонський ентомолог О. Зиков зібрав понад 6 тисяч метеликів та жуків на території Паміру, Кавказу та Середньої Азії. 

На відкриття виставки завітали постійні друзі музею. Гості прослухали захоплюючу екскурсію та дізналися багато цікавих фактів від маленької помічниці нашого музею Тахасюк Міри. Також було презентовано путівник «Музей природи». Після екскурсії запрошенні поділилися своїми враженнями від «Херсонського сафарі» та отримали подарунки на згадку.

Дана виставка захопить не тільки маленьких поціновувачів природи, а й дорослу аудиторію.