Канікули в музеї. «Все про їжаків»

Канікули в музеї. «Все про їжаків»У Херсонському обласному краєзнавчому музеї розпочалися літні канікули. Наші співробітники підготували для своїх маленьких відвідувачів та їх батьків багато цікавих лекцій та майстер-класів. 12 червня об 11.00 та 14.00 відбулася захоплююча лекція «Все про їжаків», де учні школи № 21 та маленькі друзі музею розвіювали різноманітні легенди про цих кумедних тваринок.

Цього дня діти дізналися, чому ж їжаки не можуть носити яблучка на своїх голочках та що насправді полюбляє їсти наш колючий друг. Із захопленням малюки та їхні батьки довідалися про неймовірні таланти їжачків та навіть їх розумові здібності. Мало хто знає, що вони можуть виступати навіть в цирку, адже досить легко піддаються дресировці. Діти мали можливість пограти в гру «Правда чи ні», де, проявляючи свою фантазію, вгадували неймовірні подробиці з життя їжачків. Під час розповіді працівники музею демонстрували музейні чучела їжачків, їх друзів і ворогів.

Та не тільки цікава розповідь чекала на відвідувачів, а ще й майстер-клас «Кумедний їжачок з ниток та паперу». Тут діти змогли проявити свою творчість та фантазію і створити казкового їжачка.

Так в затишній і сімейній атмосфері під веселі пісеньки про їжачків пройшов наш майстер-клас. З нетерпінням чекаємо на вас наступної п’ятниці!

 Дивитись фотозвіт...