Вручення премії імені Бориса Лавреньова

Вручення премії імені Бориса ЛавреньоваСтало доброю традицією вручати премію імені Бориса Лавреньова у літературному відділі ХОКМ, адже тут знаходиться меморіальний музей-квартира письменника-земляка.

Премію було започатковано у 1991 році Херсонським обласним управлінням культури. Першими її лауреатами стали колишня завідувач літературного відділу Олена Марущак та член Національної спілки письменників України Володимир Пузиренко.

Ініціаторами відновлення премії імені Бориса Лавреньова у 2010 році стали літературна студія «Парус надежды» та Російський культурний центр імені Пушкіна в Херсоні.

Цього року премію отримали літстудійці Юрій Терещенко – за рукопис поем, Іван Яцук – за рукопис прози «Голос тихий и добрый» та Раїса Полтавець – за серію книг для дітей в електронному варіанті.

Лауреати отримали дипломи, а також медалі із зображенням Бориса Лавреньова.

Заохочувальними дипломами та медалями були нагороджені Владислав Григор’єв – за збірник віршів «Просто так, для вас…», Тетяна Хаімова – за поетичний збірник «Мерцающие блики бытия», Катерина Савченко – за книги останніх років, Володимир Кучеренко – за створення сайту літстудії «Парус надежды».

За активну співпрацю з літературною студією «Парус надежды» та літераторами Херсона диплом вручено Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва імені Б. Лавреньова.

На закінчення присутні з задоволенням послухали розповідь-презентацію старшого наукового співробітника музею Вікторії Мусійко про життя і творчість Бориса Лавреньова.