Відбулась акція "Ніч в музеї"
Ніч в музеї - 2016 рік

Ніч в музеїОсь і добігла кінця акція, до якої готувались ще з початку року усі співробітники музею. Херсонський обласний краєзнавчий музей у п’яте взяв участь у Міжнародній акції «Ніч музеїв». За традицією цього дня музей відкриває двері з 18.00 до 22.00 і як правило все дійство відбувається напередодні Міжнародного дня музеїв.


Отож 14 травня для херсонців та гостей міста ми підготували 12 найрізноманітніших майданчиків на будь-який смак та вік. У гостей була можливість послухати романтичний джаз на музейному подвір’ї у виконані переможця обласних та міжнародних конкурсів ансамблю гітаристів "Entertainer", а також малеча із задоволенням подивилась музичну виставу «Стрекоза» у виконанні вихованців Музичної школи № 1. Національні спілки області представили музичні номери, які лунали польською, кримськотатарською та німецькою мовами. На закритті виставки «НезвиЧАЙні традиції» наші друзі «Чайна карта» пригощали всіх охочих на дегустації чаю у китайському стилі. Красуня-візажист Юлія Воробйова розкрила секрети краси панянок та відтворила макіяж кінця позаминулого століття.

Дітлахи мали можливість проявити власні творчі здібності на кількох майданчиках: вони відшукували у експозиції предмети, а потім малювали їх перед музеєм, слухали цікаві історії про сімейні стосунки у тварин, а потім створювали листівки з білкою та білченям. Ще їм пропонували розфарбувати червонокнижного красунчика Херсонщини – борсука, а також створити свій шедевр технікою декупаж.

Дозвілля дорослих було не менш захопливим. Адже їм демонстрували стародруки з фондів музею, можна було написати листа справжнім пером або ж надрукувати його на друкарській машинці. Музейний лапідарій розкривав таємниці стосунків між греками та амазонками і крім того демонстрував кольорову реконструкцію відомої стели Леокса. На кіносеансах поціновувачі кіномистецтва переглядали ретро-фільми 1930-40х років: «Тарзан та його дівчина», «Серенада сонячної долини» тощо. На майданчику «Зі швидкістю думки» демонструвались найрізноманітніші засоби зв’язку .

Задоволені обличчя наших відвідувачів – головний стимул для співробітників музею і надалі створювати цікаві акції та програми і гостинно відкривати двері для всіх охочих!

Дивіться більше фотографій у соціальних мережах Facebook та Вконтакте

Дивитись відеозвіт...