Європейська ніч музеїв
Ніч в музеї - 2015 рік

Європейська ніч музеїв

Вже п’ятий рік поспіль наш музей бере участь у європейській акції «Ніч музеїв». Цього року музей запрошував до себе гостей 16 травня з 17 до 21 години. Протягом цього часу для відвідувачів працювало 9 майданчиків на будь-який смак та вік. Перед музеєм романтики мали змогу призначити побачення під віковою красунею – липою, почути романтичні історії кінця ХІХ ст., побачити різноманітні аксесуари з чоловічого та жіночого гардеробу. Малеча ж брала участь у майстер-класах зі створення кумедного паперового їжачка та малювали липу. Ще на малечу чекала справжня опера у виконанні юних вихованців Херсонської музичної школи «Королівський бутерброд», Монотеатр Тати Ленд занурив у казки Г.Х.Андерсена.

Гості мали змогу дізнатись про найяскравіші події та винаходи 1915 року, про майже детективну історію, пов’язану з врученням Нобелівської премії, про модні та кіно новинки того часу. А чарівний стиліст Юлія Дідур створювала неперевершений образ панянки початку ХХ ст.

У музейному дворику було представлено багатонаціональний етносвіт Херсонщини. Болгари, поляки, вірмени, греки, німці презентували культуру своїх країн та пригощали всіх охочих національними стравами.

В експозиції музею були представлені предмети, які побутували 50-100 років тому і гостям пропонувалось вгадати їх призначення. А один з відвідувачів (Рубець А.І.) навіть подарував в нашу колекцію ще один дуже цікавий експонат. Ми щиро дякуємо Анатолію Івановичу за такий чудовий подарунок.

Вихованці юнацького бібліотечно-краєзнавчого клубу «Боріон» при Херсонській бібліотеці-філії № 13 для дітей та юнацтва підготували виставу. У музейному лапідарії вони втілили образи Зевса, Аполлона та муз і показали їх ставлення до простих смертних.

Ми дуже вдячні всім нашим друзям за те, що підтримали акцію «Ніч музеїв», а відвідувачам – що прийшли і подарували нам свій позитивний настрій!

 Дивитись фотозвіт...

 Дивитись відеозвіт...