«Захоплююча археологія»

Музей школі - Музейні заняття

Відправляємося на археологічні розкопки та вивчаємо життя людей кам’яного віку та античної доби за справжніми артефактами.

«Мій екологічний слід, або Давайте рятувати планету!»

Музей школі - Музейні заняття

новинка! Цікава розмова про екологію, проблеми та шляхи вирішення, майстер-класи – даруємо друге життя використаним речам.

«Таємниці степової Атлантиди»

Музей школі - Музейні заняття

Музейні заняття «Таємниці степової Атлантиди» (антична культура Південної України)

для учнів VIIIXI класів

Таємниці степової АтлантидиЗаходи передбачають врахування вікових особливостей учнів і розроблені окремо для двох вікових категорій – учнів 8-9 класів та 10-11 класів. Передбачається проведення двох тематично поєднаних занять.

Учні дізнаються про античні міста та селища, які існували на теренах Херсонщини більше двох тисяч років тому. Вони почують про долю Ольвії, частина якої зникла під хвилями Лиману, одержать докладну інформацію про античні політичні та культурні центри, етапи розвитку античної цивілізації та її значення для сьогодення.

Школярі переглянуть мультимедійну презентацію «Забуті міста античності» і одержать базові знання про археологію, її значення та методи, зможуть взяти участь в уявній археологічній експедиції. Також вони ознайомляться з сучасними яскравими відео- та фотореконструкціями античних міст, зможуть порівняти античне містобудування з сучасним, дізнаються про ті міста, які були батьківщиною переселенців до Понту Евксинського, що сприятиме усвідомленню генетичного зв'язку між Ольвією та її сусідами і визначними античними центрами.

Учні зможуть в невимушеній атмосфері поділитися враженнями, висловити свої міркування з приводу почутого і побаченого, відчують себе науковцями ХІХ – поч. ХХ ст., епохи розквіту антикознавства на Півдні України.

 

Вартість заняття 7 грн. з особи

 

Довідки та замовлення екскурсій за телефоном: 22 99 47

«Історія розпочиналась з міфів»

Музей школі - Музейні заняття

цикл музейних занять «Історія розпочиналась з міфів»

для учнів I- IV класів

«Історія розпочиналась з міфів»

Що таке міфи, ким вони створювалися, де жили давньогрецькі боги? Хто була улюблена донька Зевса і як вона стала покровителькою міста Афіни? Як Аполлон поплатився за свою зухвалість? Через що богиня кохання Афродіта покарала Нарциса? Яким богам давні греки поклонялися на нашій території? Про це та багато іншого можна дізнатися, відвідавши музейні заняття з античної міфології.

Дітлахи під час заняття почують цікаву розповідь з яскравою слайд-презентацією, побачать експонати античної доби з колекції музею, дізнаються як проводяться археологічні розкопки, візьмуть участь у бесіді про життя давньогрецьких богів.

 

для учнів VVII класів

Запрошуємо учнів 5-7 класів відвідати цикл музейних занять з давньогрецької міфології «Історія розпочинається з міфів». Звідки ж з’явилися олімпійські боги? Чиє місце у пантеоні вони посіли? Який плив справила давньогрецька міфологія на класичне і сучасне мистецтво? Яким саме богам поклонялися грецькі колоністи у містах Північного Причорномор’я? На ці та багато інших питань наші гості отримають розгорнуті відповіді, доповнені мультимедійною презентацією і показом античних раритетів, що зберігаються у колекції музею. Після закінчення лекції усі охочі можуть взяти участь у квесті і спробувати самостійно відшукати експонати, пов’язані з давньогрецькою міфологією і легендарним минулим Еллади.

Відвідавши увесь цикл музейних занять, діти отримають загальне уявлення про олімпійський пантеон, його особливості і відмінність від інших релігійних систем, а також зможуть вільно орієнтуватися в героях найбільш відомих і поширених міфів Стародавньої Греції.

 

Вартість заняття 7 грн. з особи

Телефон для довідок та замовлення екскурсій 22 99 47