Акція Канікули в музеї «Знайди п’ятий елемент»

До музею з родиною! - Канікули в музеї

Запрошуємо юних ерудитів та їх батьків на зимові канікули до музею!

Пропонуємо вам нову гру-подорож залами музею у пошуках п’ятого елемента. Але спочатку вам за підказками потрібно знайти чотири складові, здогадатися, що у них спільного, а потім назвати п’ятий елемент. Знайдені складові необхідно замалювати або сфотографувати (телефоном, фотоапаратом) і показати.

За підказками приходьте до нас з 29 грудня 2012 року до 13 січня 2013 року. Одержати їх можна у касі музею або у чергового співробітника. Щоб отримати сувенір та дати правильну відповідь, підходьте до чергового по музею.

Бажаємо вам успіхів та чекаємо на свята до нас у гості!

«Захоплююча археологія»

До музею з родиною! - Канікули в музеї

Археологія - таємнича, несподівана, дивовижна, захоплююча… Професія археолога схожа на професію детектива. Йому не тільки потрібно знайти предмети, а ще й розгадати таємниці, які вони приховують, розкрити секрети тисячолітньої історії.

На нашій виставці представлено знахідки різних періодів, зібрані на одній території однією людиною або експедицією. Можна наочно побачити складну картину нашарувань різних епох у одному місці.

А маленькі відвідувачі виставки не тільки почують цікаві розповіді про знайдені на нашій території предмети давнини, але й отримають можливість зануритись у захоплюючий світ археологічних розкопок. Вони матимуть змогу дослідити історію періоду кам’яної доби, античності, середньовіччя за допомогою знайдених ними матеріальних решток давніх часів, уявити собі призначення незрозумілих речей, порівняти їх із сучасними предметами.

Виставка працює з 23 жовтня.

Замовлення занять та майстер-класів - за телефоном 22 99 47

Канікули в музеї (весна)

До музею з родиною! - Канікули в музеї

Всіх школярів було запрошено до нашого музею на акцію "Канікули в музеї". Цього разу ми пропонували знайти птаха за малюнком і написати його назву двома мовами: українською та російською.

Захоплююча археологія

До музею з родиною! - Канікули в музеї

Дякуємо нашим маленьким відвідувачам за участь в акції Канікули в музеї "Захоплююча археологія".  Сподіваємося, що вам подобається така подорож музеєм. На жаль, ми не всі роботи викладаємо на сайті, але дуже цінуємо активність кожного: Голева Люба (10 р.), Мукіна Євгенія (9 р.), Кадирова Галина (14 р.), Аксьоненко Микола, Гузенко Світлана, Заіка Валерій, Заіка Маргарита (12 р.), Іваха Костя (7 р.), Форкаш Ірина (9 р.), Смірнова Надія (8 р.), Надія (11 р.), Данило (9 р.), Валентина (7 р.). Чекаємо вас на весняних канікулах!

Канікули в музеї (осінь)

До музею з родиною! - Канікули в музеї

Дуже вдячні всім маленьким відвідувачам, які завітали на канікулах до музею і заповнили музейну абетку. Сподіваємось, що до кінця канікул наша акція не залишить байдужими ані малечу, ані їх батьків. Як ви вважаєте, чи потрібні такі акції і наскільки вони корисні для відвідувачів?