«Одягаємось святково» PDF Друк e-mail

«Одягаємось святково»Народний костюм символізує характер та склад українськоїдуші, який представлений у вигляді художніх елементів. Саме етнічний одяг відображає надзвичайно широкий та багатогранний спектр світоглядних уявлень, норм та духовних традицій українського народу.

 

Як часто ми не цікавимось тлумаченням вишивки у нашому житті. Одягаємо вишиванку, але зовсім не думаємо про зміст малюнку на ній. Адже одягаючи ту чи іншу сорочку ми даємо старт для дії певних сил і енергій. Це своєрідний код захисту від злих сил.

В ході інтерактивної екскурсії «Одягаємось святково» відвідувачі зможуть не тільки дізнатись про святковий костюм, а й матимуть змогу його приміряти і перевтілитись на жителя Херсонщини в кінця ХІХ на початку ХХ ст. Екскурсанти побачать плахту, андарак і літник, навчаться пов’язувати намітку, дізнаються про вікові та майнові відмінності в народному одязі.

Наприкінці заходу, діставши з кошика згорток із запитанням і правильно на нього відповівши, можна буде отримати музейний приз.

Вартість заходу:

Дорослий – 20 грн. з особи

Дитячий – 15 грн. з особи

Кількість осіб у групі – до 15