Історія розпочиналась з міфів. Таємниці степової Атлантиди PDF Друк e-mail

Історія розпочиналась з міфів. Таємниці степової АтлантидиПротягом двох тижнів у березні в нашому музеї пройшли інтерактивні екскурсії з античної міфології та культури і побуту давніх греків. Співробітниками музею був розроблений цикл занять, розрахований на різну вікову категорію. Учні Школи гуманітарної праці взяли активну участь у відвідувані першого заняття з циклу.

Екскурсії побудовані на постійній взаємодії екскурсовода з відвідувачами. Дітлахи із задоволенням обговорювали вже відомі їм міфи і дізнавалися про нові подробиці з життя на Олімпі, про вплив античної міфології на класичне та сучасне мистецтво. Під час обговорення екскурсанти фантазували, чим би могли займатися античні боги, якби жили сьогодні (Афродіта влаштовувала б конкурси краси, була би власницею салону краси).

Більш доросла категорія відвідувачів розкривала таємниці степової Атлантиди. Вони дізнавались, яким чином відбувалось заселення нашого краю більше двох тисяч років тому, які міста та села були засновані, чим займались давні греки на цих територіях. Обговорювались питання устрою життя в Ольвії, знайомились із сучасними фото та відео реконструкціями античних міст.

Під час другого заняття дітлахи дізнаються про культи тих античних богів, які були розповсюдженні саме на території Північного Причорномор’я, про особливості та відмінності, які вони набули на нашій території. Старшокласники ж побувають у музейному лапідарії і познайомляться культовими стелами античної доби і представлять театралізовану сценку, яка буде підготовлена заздалегідь. А малеча пофантазує про щоденне життя богів на Олімпі.

Запрошуємо всіх охочих на цікаві інтерактивні музейні заняття!


Дивитись фотозвіт...