Футбольний матч в музеї? PDF Друк e-mail

Футбольний матч в музеї?28 лютого 2015 року на базі нашого музею відбувся цікавий перфоманс «Скамейка запасных», який організував Центр Вс. Мейерхольда за участю ФК "Херсон 47 ДЮСШ-3".

На лаві запасних опинились глядачі, які мали змогу відкрити для себе, що в Херсоні є молодіжний футбол, що футболісти можуть бути справжніми інтелектуалами, що музей може бути майданчиком для гри в футбол. Більшість глядачів не мали уявлення про цю гру взагалі, тому перший тайм пройшов у вигляді знайомства з основним складом команди, їхніми функціями та з деякими правилами гри. Футболістів було троє – Олексій, Микита та Василь. Хлопці наочно продемонстрували, як гравці можуть симулювати падіння, що таке положення поза грою, яка роль захисника та нападаючого, як обирають капітана команди і навіть розіграли невеликий футбольний матч з глядачем з лавки запасних.

Модератор перфомансу – Андрій Май – ставив юним футболістам влучні питання і надавав можливість дізнатись, що цікавить і нас, глядачів.

Другий тайм пройшов не менш жваво, де хлопці мали по 15 хвилин на розповідь про себе та відповіді на запитання від ведучого і залу. Кожен гравець розповів про те, як він прийшов у футбол, чим ще займається в житті, про свої мрії та прагнення. Той факт, що футбол в нашій країні, на жаль, не фінансується, ставить під велике питання розвиток цього виду спорту в нашому місті.

Хлопцям хочеться побажати великих звершень!