Майстер-клас для молодих поетів PDF Друк e-mail

Майстер-клас для молодих поетівУ кінці квітня в Україні відбудеться Міжнародний літературний форум молодих авторів віком до 35 років. Тож Національна спілка письменників України розпочала турне країною, метою якого є виявлення талановитих авторів, щоб якнайпотужніше представити на форумі українське письменство.

23 лютого  Блакитна вітальня літературного відділу гостинно відчинила двері талановитій молоді Херсонщини, оцінити яку приїхала секретар НСПУ по роботі з молоддю поетеса Олеся Мудрак (м.Київ), а також голова Херсонської організації НСПУ поет Василь Загороднюк, лауреат Шевченківської премії поет Анатолій Кичинський, заслужений діяч мистецтв України журналіст, поет Валерій Кулик.

На так званій обласній нараді молодих письменників Херсонщини відбувся творчий діалог між поетами-дебютантами та визнаними майстрами пера. Читаючи свої твори молоді автори мали змогу почути від старших колег про сильні та слабкі сторони своєї творчості, над чим попрацювати, щоб у майбутньому влитися до потужного кола сучасних класиків української літератури.

У  теплій невимушеній обстановці відбувся поетичний майстер-клас. Учасники дізналися про учнівський період у творчості, а також про те, яким чином художні деталі удосконалюють поезію та не дають їй стати простим римуванням. Отримали пораду більше читати сучасних авторів та відвідувати літературні «тусовки».  

На закінчення зустрічі, яка тривала майже цілий день, учасники з задоволенням послухали вірші епатажної поетки Олесі Мудрак.